Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
HLR
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 51
Liitunud: 26.08.2005
Postitused: 57
Asukoht: Valgamaa
Distributsioon: Enamasti Ubuntu distro
estonia.gif
postituspostitatud: 07.09.2005, 12:55  postituse pealkiri:  Gnomega muusika kuulamise probleem.  

Olen alles kasutama hakanud Linuxit ja suht võõras asi alles, seetõttu pöördusin siia abi saama.
Kasutan Linux Mandarake 10.2-te Gnome töölauda kuid ei saa muusikat sellega kuulata kuna installi käigus jäi panemata amaroK pleier. Proovisin uuesti installida kuid lõi ette veateate nagu poleks fail CD-lt loetav. Samas, ennemalt proovisin ka KDE töölauda ja siis polnud probleeme sellega.
Küsimus: Kas Gnome töölaual kasutatakse teist media playerit ja millist?


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 07.09.2005, 13:11  postituse pealkiri:  Re: Gnomega muusika kuulamise probleem.  

HLR kirjutas:
Olen alles kasutama hakanud Linuxit ja suht võõras asi alles, seetõttu pöördusin siia abi saama.
Kasutan Linux Mandarake 10.2-te Gnome töölauda kuid ei saa muusikat sellega kuulata kuna installi käigus jäi panemata amaroK pleier. Proovisin uuesti installida kuid lõi ette veateate nagu poleks fail CD-lt loetav. Samas, ennemalt proovisin ka KDE töölauda ja siis polnud probleeme sellega.
Küsimus: Kas Gnome töölaual kasutatakse teist media playerit ja millist?


XMMS peax töötama kõigil töölaudadel päris kindlasti..

_________________
Image Image Image

evils_toy
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 19.08.2005
Postitused: 24


postituspostitatud: 07.09.2005, 13:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui CD pealt ei saa installida, siis on võimalik Mandrake puhul urpmi-t kasutada. Urpmi source-ide nimekirja ja installimise õpetuse saab http://easyurpmi.zarb.org/?language=en ja kõik on iseenesest lihtne.


HLR
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 51
Liitunud: 26.08.2005
Postitused: 57
Asukoht: Valgamaa
Distributsioon: Enamasti Ubuntu distro
estonia.gif
postituspostitatud: 11.09.2005, 12:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Asi nüüd siis niikaugel, kuna olen ikka väga algaja selle kohapealt siis pika pusimise peale lihtsalt loobusin Gnome töölauast Smile Läksin üle KDE töölauale mis oli minu jaoks isiklikult arusaadavam Wink
Xmms-iga ei saanud hakkama kuna ei oska isegi installi teostada Embarassed . tegemist oli TGZ failiga ja selle lahti võttes ei saanud ma tuhkagi targemaks, mis fail sealt tuleb installiks kasutada.
evils_toy pakutud lingi kaudu sain update tehtud kuid enda jaoks ei leidnud miskit targemat sealt peale uuendust.
Kokkuvõttes - väga algaja võib ikka esialgu proovida KDE töölauda, seal on algselt paljud asjad juba töökorras... vähemalt mulle on nii mulje jäänud Smile ja kui miskid asjad Linuxi alal juba selgemaks saavad, võib ka rohkemat uurida.
Tänan õpetuste eest ja kui veidi arenenud olen siis eks proovin uuesti Gnome töölauaga hakkama saada.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group