Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 02.03.2016, 16:21  postituse pealkiri:  comodo antiviruse probleem  

probleeme on kaks. 1. diagnostika ei toimi otsisin üles ja käivitasin vajaliku skripti. tulemus program muutus eestikeelseks kuid diagnostika ikka ei toimi

2. mure scann ei lõpe mittekunagi

põhjus miks kasutan antiviirus sufti oma ubuntu 1404 LTS on see et koristada klientide mälupulkadelt infektsioone, olen fotograaf. ning ei soovi kuulda totraid süüdistusi nagu oleks inimese raali tahtilkult nakkatanud. enda süsteemi turvamiseks gufw tulemüüri


sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 07.03.2016, 07:08  postituse pealkiri:  Re: comodo antiviruse probleem  

dinosaurusetaltsutaja kirjutas:

2. mure scann ei lõpe mittekunagi

põhjus miks kasutan antiviirus sufti oma ubuntu 1404 LTS on see et koristada klientide mälupulkadelt infektsioone, olen fotograaf. ning ei soovi kuulda totraid süüdistusi nagu oleks inimese raali tahtilkult nakkatanud. enda süsteemi turvamiseks gufw tulemüüri


Tee lahketele viirusejagajatele selgeks, et mälupulk läheb enne fotode lisamist sujuvalt formaatimisele, mis välistab igasugused probleemid. Ja ei mingit tarvidust eksootilise ning tarbetut ressurssi nõudvate linuxis ebavajalike rakenduste järele...

_________________
Hea tarkvara kuulab kasutaja sõna Smile

dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 07.03.2016, 11:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

jah ma viimasel ajal üleültse keeldun vääraste pulkade masinasse pistmisest. aga tahaks asja korda saada kuna mulle ei meeldi katkine kama.


vooler3
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 21.12.2015
Postitused: 479


blank.gif
postituspostitatud: 07.03.2016, 13:38  postituse pealkiri:  Re: comodo antiviruse probleem  

sadiini kirjutas:
dinosaurusetaltsutaja kirjutas:

2. mure scann ei lõpe mittekunagi

põhjus miks kasutan antiviirus sufti oma ubuntu 1404 LTS on see et koristada klientide mälupulkadelt infektsioone, olen fotograaf. ning ei soovi kuulda totraid süüdistusi nagu oleks inimese raali tahtilkult nakkatanud. enda süsteemi turvamiseks gufw tulemüüri


Tee lahketele viirusejagajatele selgeks, et mälupulk läheb enne fotode lisamist sujuvalt formaatimisele, mis välistab igasugused probleemid. Ja ei mingit tarvidust eksootilise ning tarbetut ressurssi nõudvate linuxis ebavajalike rakenduste järele...

Ja mismoodi sa seda siis neile omanikele ütled, kui sa seda kusagilt teada ei saa, et USB-pulgal olevad failid on nakatatud?
Täiesti tavaline nähtus kus kopeeritakse faile Linuxiga masinasse ja siis hiljem avastatakse, et Linuxiga masin on "konteiner" kus hoitakse viirustega nakatatud faile.

Minul endal jookseb põhimasinas samamoodi Comodo ja samuti vajadusel avastada nakatatud failid.

Ja veel üks tähelepanek - Comodo skännib läbi 100% kõik failid, kaasa arvatult 100% kõik Linuxi enda failid.
Huvitav miks - vastus on lihtne, viirusekirjutajatel on üsna savi millele nad viiruseid kirjutavad. Ja seal nad siis on - kasvõi Ransomwared Linuxile...


sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 07.03.2016, 14:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

dinosaurusetaltsutaja kirjutas:
jah ma viimasel ajal üleültse keeldun vääraste pulkade masinasse pistmisest. aga tahaks asja korda saada kuna mulle ei meeldi katkine kama.


Võõrkeelne vastus on sellel lehel Väidatvalt puuduva draiveri viga....

Üks väidetavalt töötav lahendust nulllist sajani on sellel lehel

_________________
Hea tarkvara kuulab kasutaja sõna Smile

tris

Troll - ära toida!
Troll - ära toida!



Liitunud: 23.08.2014
Postitused: 713

Distributsioon: Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 07.03.2016, 19:32  postituse pealkiri:  Re: comodo antiviruse probleem  

dinosaurusetaltsutaja kirjutas:


2. mure scann ei lõpe mittekunagi

põhjus miks kasutan antiviirus sufti oma ubuntu 1404 LTS on see et koristada klientide mälupulkadelt infektsioone, olen fotograaf. ning ei soovi kuulda totraid süüdistusi nagu oleks inimese raali tahtilkult nakkatanud. enda süsteemi turvamiseks gufw tulemüüri


Vastus:

Klientidel olgu oma windowsi arvutis viirusetõrje. Ja sinul suht ükskõik.. Palju sul vaja on raw või jpg failid..

Üks võimalus on veel- teine arvuti live anti-virus cd peal ja skannid eelnevalt pulga läbi, ennem kui põhiarvutisse lased..

_________________
ricochet:yckka6zlbxv767lz

dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 07.03.2016, 19:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kas sa ikka tead mis nägu inimene on kui ta on pähe võtnud et sinu raalist on ta viiruse saanud kui lausun veel et mul pole viiruse tõrjet siis: "kuradi arvuti nohik ma lüün su lajaks" Very Happy ja inimene on surm kindel et linux masinatest saab üle usp viirusi APSURD!!! rescue cd sai vanasti tihti vinipuhul kasutada.


tris

Troll - ära toida!
Troll - ära toida!



Liitunud: 23.08.2014
Postitused: 713

Distributsioon: Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 08.03.2016, 10:56  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Lepingusse sisse: "Klient vastutab failide korrektsuse ja viiruste eest! Vastasel juhul trahv!"

Eesti seadused ei luba kedagi lüüa! Mine valima, lollpea!

_________________
ricochet:yckka6zlbxv767lz

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group